Június 17. (szombat)

Zalai Táncegyüttes

Egerszeg Fesztivál 2023

Június 17. (szombat)

Mangorise

Egerszeg Fesztivál 2023

Június 17. (szombat)

OCHO MACHO

Egerszeg Fesztivál 2023

Június 17. (szombat)

OCHO MACHO

Egerszeg Fesztivál 2023

Június 17. (szombat)

Ládafia Bábszínház

Egerszeg Fesztivál 2023

Programok 2023 Június 17. (szombat)

10:00-tól - Bábművészeti Világtalálkozó programjai

Tarr Fesztiválszínpad (Dísz tér)

Jótékonysági vadfőzés a Zalaegerszegi Egészségügyi Alapellátási Intézmény eszközbeszerzésének támogatására és MA-HAL Országos Halfőző Verseny (kísér: TS Stobos)

10:00-tól - Utcaszínházi programok a Bábművészeti Világtalálkozó keretében (interaktív játékterek)

A fesztivál teljes területe

Tekergőtér (H), Tintaló Cirkusz (H), Négy égtáj játszótér (H)

10:00 - TEATR SNOW (PL)

Tarr Fesztiválszínpad (Dísz tér)

A szoba – gólyalábas- óriásbábos előadás

10:40 - Théatre Pas Sage: Polichinelle

Polgármesteri Hivatal előtti tér (Dísz tér)

A hordó (FRA) vásári kesztyűs bábjáték

11:00 - Kéklámpás felvonulás

Belváros-Kertváros-Landorhegy

11:00 - Ládafia Bábszínház

Európa tér

A lóvátett kupec bábelőadás

11:30 - a Készenléti Rendőrség Zenekarának koncertje

Dreher Nagyszínpad (Széchenyi tér)

11:40 - Harisnyás pipik interaktív gyermekműsor

Tarr Fesztiválszínpad (Dísz tér)

12:00-tól - Filmvetítések

Polgármesteri Hivatal előtti tér

14:00 - Baleseti szimuláció

Dreher Nagyszínpad (Széchenyi tér)

14:00 - Tárlatvezetés

Göcseji Múzeum (MUSEUMFEST)

“Az agyag életre álmodója – Németh János kerámiái” kiállításban (a tárlatvezetések a fesztiválozóknak belépőjegy megváltásával térítésmentesek.)

15:00 - Griff Bábszínház

Kvártélyház

Ilók, Mihók és más bolondságok (H), bábjáték

16:00 - Phillip Huber (USA): Felfüggesztett animációk – bábvarieté

Polgármesteri Hivatal előtti tér

Felfüggesztett animációk – bábvarieté; “A helyi identitás és kohézió erősítésének megteremtése Zalaegerszegen”

16:00 - Tárlatvezetés

Tarr Fesztiválszínpad (Dísz tér)

Az “Elődeink élete” – várostörténeti kiállításban (a tárlatvezetések a fesztiválozóknak belépőjegy megváltásával térítésmentesek.)

16:45 - Josefina Pérez Gardey (ARG)

Tarr Fesztiválszínpad (Dísz tér)

Muruya show – cirkuszi bohóc-akrobata műsor

17:00 - Gála Társastáncklub Egyesület

Belváros-Kertváros-Landorhegy

17:00 - Gyermektáncház

Kvártélyház

(a Pro Zalaegerszeg Kulturális Egyesület szervezésében)

17:15 - Écsi Gyöngyi (SVK)

Európa tér

Szőlőszem Kálmán , bábos mesemondó

18:00 - Nizsai Dániel (H)

Európa tér

Pulcinella éneke kesztyűs bábjáték

18:00 - “Ragadozók a közvetlen környezetünkben”

Polgármesteri Hivatal előtti tér

Győrvári Attila, az OMVK Zala Megyei Területi Szervezetének titkára, Zala megyei fővadász előadása

18:45 - Juan Ignacio Rey (ARG)

Tarr Fesztiválszínpad (Dísz tér)

Manic Freak show – színházi előadás cirkuszi akrobatika

19:00 - Felnőtt táncház

Kvártélyház

(a Zalai Táncegyüttes szervezésében)

20:00 - ManGoRise

Belváros-Kertváros-Landorhegy

20:00 - Petruska

Tarr Fesztiválszínpad (Dísz tér)

21:30 - Musical és operett

Tarr Fesztiválszínpad (Dísz tér)

Hertelendy Attila, Debrei Zsuzsanna, Bot Gábor, Foki Veronika

22:00 - OCHO MACHO

Belváros-Kertváros-Landorhegy